Мовлення (04.2021)

3 ТРАВНЯ об 10:00
ПОВТОР від 24-25.04

Музика та мозок

Розвиток мовлення та інтелекту засобами музики.

Авторський онлайн-курс: 6 годин практики

Мовлення (04.2021)

Початок в 12:30 [м. Київ]

З кожним роком!

Все більше і більше дітей потребують нашої допомоги!

Згідно з даними вчителівлогопедів, шкіл і дитячих садів, все частіше і частіше приходять діти з порушенннями мовленнєвого розвитку.

0 %

дошкільнят

0 %

першокласників

Мовлення (04.2021)

Сьогодні – це не просто задача, проблема. Це вже переростає усі можливі кордони. Ми маємо піднімати цю тему, бути в ній компетентними. Ми маємо разом долати складнощі, доносити до колег, батьків, вихователів, музикантів, логопедів усю міць, силу, можливості “Виховання Музикою”!

Ми пропонуємо комплексний підхід:

ДО ПОЧАТКУ КУРСУ ЗАЛИШИЛОСЯ:

00
Днів
00
Годин
00
Хвилин
00
Секунд

НАША МЕТА

Поділитися підходами до роботи з новітніми прогресивними методиками у психології, логопедії, фізіології та музичному розвитку дітей, набутим досвідом та знаннями, авторськими багаторічними напрацюваннями.

Створити середовище прийняття та підтримки для педагогів у вільній творчості, середовище дружнього спілкування та ігрового навчання.

Для кого?

Цей курс буде цікавий і корисний для музичних керівників, логопедів, педагогів, студентів, музикантів, вокалістів, інструменталістів, керівників дитячих закладів, психологів, педагогів раннього розвитку, вихователів, батьків:

Усіх, хто цікавиться питаннями музичного виховання дітей;
Усіх, хто займається розвитком та корекцією мовлення у дітей;
Усіх, хто прагне знайти шлях навчання музиці заради гармонійного формування, всебічного і глибокого розвитку дитини, а не заради результату;
Для тих, в кого на першому місці дитина, потім методика. Для тих, кому важливо Навіщо і Для чого!
Онлайн-практикум (Весна) - 20.03.2021

На курсі ви отримуєте:

Знання, навички, інструменти від психолога, логопеда, мистецтвознавця, музичних педагогів, вокалотерапевта, експерта технік дихання.

Практичні поради, техніки, вправи.

Зрозумієте, як затримка мовленнєвого розвитку може впливати на результативність музичних занять.

Навчитеся діагностувати, розрізняти мовленеві вади. 

Зрозумієте які основні психологічні причини затримок у розвитку, порушень мовлення.

Опануєте ефективними прийомами логопедичної діагностики, які відразу зможете застосовувати у своїй практичній діяльності.

Познайомитесь з сучасними інструментами для обстеження мовлення дітей.

Навчитеся правильно дихати та вчити цьому дітей.

Отримаєте практичний музичний матеріал, ноти, конспект, аудіоматеріали.

Комплексний підхід до відновлення  мовлення і своєчасне реагування на відхилення дозволяють досягти відмінного позитивного результату.

Мовлення (04.2021)

Ви дізнаєтесь як можна розвивати фантазію, увагу, пам’ять, координацію тіла у дітей.

Ви буде знати з чого почати, куди рухатись та як придумувати самому. Ваші заняття точно будуть яскравими, кольоровими, музикальними та розвиваючими.

І головне:

Знову зберемось у колі однодумців з тими, хто сопереживає, розуміє, підтримує та надихає!!! 
 
Ми не можемо вплинути на ситуацію в цілому у світі, у країні. Але ми точно можемо впливати на середовище в якому знаходимось через музику. І принести в кожну домівку радість, тепло, відчуття свята, високі вібрації, що наповнюють щастям. 
Знову зберемось у колі однодумців з тими, хто сопереживає, розуміє, підтримує та надихає!!! 
 
Ми не можемо вплинути на ситуацію в цілому у світі, у країні. Але ми точно можемо впливати на середовище в якому знаходимось через музику. І принести в кожну домівку радість, тепло, відчуття свята, високі вібрації, що наповнюють щастям. 
Мовлення (04.2021)

Ведучі:

Вас будуть навчати професіонали своєї справи

Висококласні спеціалісти розкриють тему зі всіх боків!

Михайло Казінік

Михайло Казінік

Музикознавець, музикант

Експерт Нобелівського концерту Михайло Казиник проведе лекцію “Музика та Мозок. Розвиток інтелекту та мовлення”
Геній сьогодення, що закохав у музику міліони людей на планеті! Просвітитель, який доводить важливість музики у вихованні дитини.

Відомий на весь світ музикознавець, мистецтвознавець, педагог, музикант,
філософ, письменник, поет, режисер, викладач драматичного інституту Стокгольма та Вищої школи бізнесу Скандинавії, експерт Нобелівського концерту, пристрасний просвітитель.
Він буквально бореться за право класичної музики на доступне, осмислене існування в сучасному житті. Він не розповідає біографії композиторів – дає лише ключі до розуміння творчості кожного з них.
Він по-іншому трактує звичні речі і руйнує стереотипи.

Михайло Казіник веде велику просвітницьку роботу і в країнах колишнього СНД.
Його концерти, зустрічі, майстер-класи, школи в Росії, Білорусії, Україні, Латвії та інших країнах користуються колосальною популярністю.

Як він говорить про себе: моє завдання – духовно налаштувати людину на ту хвилю, на те випромінювання, яке виходить від творінь мистецтва: поезії, музики, літератури … Будь-яке велике мистецтво – це передавач, а людина, яка не налаштована на його частоту , – зіпсований приймач. Я його ремонтую.)

Юлія Сладковська

Юлія Сладковська

Музичний педагог, керівник

Коуч креативної музичної педагогіки, просвітитель ідеї “Виховання музикою”, Орф-педагог, іниціатор та засновник інтернет-спільноти Асоціації музичних педагогів України, керівник фестивалю Музична креативна педагогіка та засновник Школи креативних музичних педагогів. Керівник центру “Ділі-Ділі”.

24 роки практики музичного розвитку дітей.

16 років практики Орф-підходу та інших креативних підходів до музичного виховання дітей: Ж. Далькрозо, Ш. Сузукі, Вальдорфська система, Т. Рокитянська, Body Percussion

19 років музичному центру “Ділі-Ділі”.

ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД:

Проведено близько 1 550 інтерактивних концертів з дітьми і батьками, 31 сімейних таборів, 7 фестивалів креативної музичної педагогіки (більше 460 учасників), 6 модулів школи креативної музичної педагогіки (200+ студентів), 6 міжнародних спеціалізованих курсів (270+ студентів), 23 зустрічей жіночого клубу

Закінчила Київську консерваторію ( КМАУ ім. П.І.Чайковського) де вивчала підходи до музичного виховання дітей, починаючи з часів Античності і до наших днів. Навчалася у фахівців з Німеччини, Іспанії, Угорщини, Словакіі, Австрії, Нідерландів, США, Росіі, України.

Таміла Резніченко

Таміла Резніченко

Музичний педагог

Закінчила Сумський педагогічний університет імені А. С. Макаренка, факультет мистецтва, за спеціальністю вчитель музики, етики, естетики та світової художньої культури.

Працює в навчальному-виховному комплексі “Ромашка”, Голосіївського району міста Києва, на посаді: музичний керівник, вчитель музичного мистецтва, керівник хорового гуртка.

Та в центрі музичного розвитку дітей Ділі-Ділі (6 років)

Навчалася у школі креативних музичних педагогів Юлії Сладковської та у багатьох європейських тренерів :
Лєнка Поспішилова(Чехія), Чіро Падуано(Італія), Сальво Русо (Італія), Кіз Кул( Нідерланди), Санті Сератозо ( Іспанія), Яніна Рубін (Австрія) та інш.
Виступала як спікер на Фестивалях креативної музичної педагогіки.
Була асистентом, методистом у школі креативних музичних педагогів.

Оксана Сашенко

Оксана Сашенко

Психолог

Київський педагогічний інститут ім МП Драгоманова – практичний психолог. Московський інститут гештальту і психодрами- гештальт-терапія. Український інститут процесуальної психології та розвитку – робота із травмами розвитку, тілесно-орієнтована психотерапія.

Український науково-методичний центр психології і соціальної роботи- Процесуальна психологія. Московський інститут процесуально- інтегративної терапії – дитяча і сімейна інтегративна психологія. Київський інститут раціонально-інтуїтивної психотерапії – системна сімейна психотерапія/

Інститут філософської освіти та науки НПУ ім МП Драгоманова – філософія для дітей. Формування критичного креативного та піклуючись мислення.

Школа креативних музичних педагогів.

А також програми із Травматерапія, сенсорної інтеграції, арт-терапії, схема-терапії.

Понад 300 ефірі в га телебаченні. Постійний психолог-експерт на телеканалах Україна, НТН, Kyiv.live, Правда.тут, Обозреватель, Прямий, Громадське радіо, Громадське телебачення.

Оксана поділиться інтеграцією знань з психології, глибинних практик, арт-терапії та музикртерапії.

Альона Король

Анна Король

Логопед

Логопед з досвідом практичної роботи 18 років.

Голова громадської організації «ЛогоКлуб». Засновниця та керівниця Дитячого центру ЛогоКлуб (м. Вінниця).

Викладачка Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. Аспірантка Інституту спеціальної педагогіки і психології імені Миколи Ярмаченка НАПН України.

Авторка численних наукових статей, методичних посібників, в тому числі з грифом МОН України. Спікерка всеукраїнських та міжнародних конференцій, в тому числі за кордоном.

Офіційна представниця Фолькуніверситету (Швеція) в Україні по впровадженню методики PBL Problem-Based Learnig – проблемно-орієнтованого навчання – для дітей дошкільного віку з метою розвитку у них 21st Century skills – компетентностей 21 століття (лідерство, критичне мислення, командна робота, цілепокладання, планування, креативність тощо).

 

 

Алік Муллахметов

Алік Муллахметов

Експерт по диханню

Засновник оздоровчої Школи «Система дихання».

Сертифікований фахівець з методу Бутейко.

Експерт з практичного застосування оздоровчих технік дихання.

Один з небагатьох інструкторів з оздоровлення, що володіє теоретичними знаннями в області фізіології дихання.

Автор методу «Корекція зору за допомогою дихання» і унікальною гімнастики для очей «Миттєвий результат».

Учасник багатьох тематичних онлайн конференцій.

Міжнародний інструктор з рукопашного бою. 

Досвід практики більше 25 років.

Відео про курс

Розклад курсу:

24 Квітня [12:30 - 13:30]
24 Квітня [12:30 - 13:30]

Михайло Казінік


Мовлення (04.2021)
13:30 - 13:40
13:30 - 13:40

Перерва 10 хвилин


Мовлення (04.2021)
24 Квітня [13:40 - 14:40]
24 Квітня [13:40 - 14:40]

Альона Король


Мовлення (04.2021)
14:40 - 15:45
14:40 - 15:45

Перерва на обід


Мовлення (04.2021)
24 Квітня [15:45 - 17:15]
24 Квітня [15:45 - 17:15]

Оксана Сашенко


Мовлення (04.2021)
25 Квітня [14:00 - 15:00]
25 Квітня [14:00 - 15:00]

Алік Муллахметов


Мовлення (04.2021)
25 Квітня [15:10 - 16:40]
25 Квітня [15:10 - 16:40]

Юлія Сладковська і Таміла Резніченко


Мовлення (04.2021)Мовлення (04.2021)

Навчайтеся новому Разом з нами!

Ми прагнемо розвиватися і не зупинятися на досягнутому. І саме тому ми відкриті до обміну думок і до всього нового, націленого на пробудження в наших дітях творчого начала та прагнення до свободи самовираження.

Кожен учасник отримає електронний сертифікат про проходження онлайн-навчання

Вартість участі

Музика та Мозок

ПОВТОР
(3 Травня об 10:00,
Обидва дні разом)
600
грн
  • + матеріали від тренерів
  • + електронний сертифікат

до закінчення спеціальної вартості участі ЗАЛИШИЛОСЯ:

00
Днів
00
Годин
00
Хвилин
00
Секунд

Сплачуйте свою участь і бронюйте місце за собою прямо зараз!

Лєнка Поспішилова [ONLINE]- 20.02.2021
P.S. Для успішної оплати дотримуйтесь інструкції нижче.

Зразок

Назад
Viber
Telegram
WhatsApp
Email
Догори